האלו ורה

Aloe Vera

Aloe Vera

אלו ברבדנסיס מילר הוא שם ארוך אבל שווה להכיר אותו.

ישנם כ – 400 סוגי ‘אלו’, כולם צמחים סוקולנטים הנמצאים באזורים צחיחים ברחבי העולם. לכל אחד ייחוד משלו אבל ישנו סוג אחד בלבד המוכר כבר אלפי שנים בגלל תכונותיו המיטיבות והוא: אלו ברבדנסיס מילר או בשמו היותר ידוע – ‘אלו ורה’!

תיעוד על צמח זה נמצא על חרסים בכתב חרטומים מאזור שומר העתיקה (מ – 2200 לפני הספירה). שימושיו הקוסמטיים והרפואיים של צמח זה היו נערצים על ידי המצרים הקדמונים, הסינים, היוונים, הרומאים, ההודים והערבים בחצי האי ערב. בדיוק כמו בתרבויות מוקדמות אלו, מנצלת Forever Living Products את תכונותיו המועילות של צמח זה.
אנו מסתמכים על צמחי האלו ורה הטובים ביותר כדי לקבל את מוצרי הטיפוח ותוספי התזונה המעולים שלנו. אנחנו מגדלים את צמחי האלו ורה מהם אנו מפיקים את המוצרים בשטחים שלנו ולכן אנחנו יכולים להתחייב על איכויותיהם ופעילותם.

מוצרי האלו ורה שלנו היו הראשונים שקיבלו את חותם האישור של  המועצה הבינלאומית לחקר האלו ורה. תוכל למצוא את החותם הזה  על כל מוצרי האלו ורה שלנו

אנחנו עושים את כל שביכולנו להיות מצויינים ומצויינות זה בדיוק מה שאתה מקבל.

התכונות הסגוליות של האלו ורה הופכות אותה למרכיב תזונתי מהשורה הראשונה. אלו ניחן ב-20 מינרלים, 18 חומצות אמינו ו-12 ויטמינים החשובים לבריאותכם הכללית.
למעשה, אלו ורה הינו המקור הצמחי היחיד לויטמין B12.

משקאות האלו היחודיים שלנו הינם קוקטלים עשירים המכילים ציפת אלו ורה טהורה המזינה את הגוף, מועילה למערכת העיכול, מעלה את רמות האנרגיה ומהווה
תזונה נפלאה בכל צריכה.